Vilniaus knygų mugė 2019 – įvykis, kuris Katalikišką žiniasklaidą ištiks jau trečią kartą

„Po dvidešimties metų“ – tokia tema, šiais metais, knygų bičiulius pasitinka jubiliejinė Vilniaus knygų mugė. Tai – didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse, kuri yra ne tik knygų, bet ir susitikimų, atradimų erdvė, kurioje lankytojai kartais praleidžia net ne vieną, o kelias dienas. Tarp parodoje dalyvaujančių leidyklų ir kultūros institucijų bus galima atrasti ir katalikiškų leidyklų bei leidinių.

Labdaros ir paramos fondo “Bažnyčios kronika” stendą rasite 3 parodų salėje (3.11), kuriame Jūsų lauks katalikiškos žiniasklaidos atstovai -  žurnalas „Ateitis“,VšĮ „Bitutės žurnalas“, UAB „Katalikų pasaulio leidiniai“, VšĮ „Magnificat leidiniai“ ir VšĮ „Magnificat vaikams“, VšĮ „Marijos radijas“, žurnalas „Saleziečių žinios“, Katalikų interneto tarnyba, VšĮ „Gyvieji akmenėliai“ ir žurnalas „Žodis tarp mūsų“, VšĮ Caritas leidykla „Artuma“, žurnalas „Laiškai bičiuliams“, žurnalas „Mylėkite viens kitą“ ir kiti kapucinų leidiniai.

„Bažnyčios kronikos“ fondo stende įsikurs ir Marijos radijo atstovai, kurie kviečia Jus susitikti su mėgstamais laidų vedėjais bei kunigais, pasirengusiais kalbėtis jums rūpimais klausimais. 

Susitikime Vilniaus knygų mugėje 2019!

DATA: 2019 m. vasario 21–24 d.
VIETA: Labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronika“ stendas, 3-ioji parodų salė (3.11), Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronika“ RENGINIŲ PROGRAMA

 

KETVIRTADIENIS, vasario 21 d., 18.00, konferencijų salė 5.5

 

Diskusija „Humoras bažnyčioje: ar mokame pasijuokti iš savęs?“ Dalyvauja Gabrielius E. Klimenka, Sigita Maslauskaitė-Mažylienė, Algimantas Gudaitis, Simonas Bendžius.

PENKTADIENIS, vasario 22 d., 17.00, konferencijų salė 3.1
Diskusija „Dialogo prasmės beieškant“. Dalyvauja Vytis Turonis, Andrėja Siliūnaitė, Andrius Dunčia, Linas Braukyla.

ŠEŠTADIENIS, vasario 23 d.

15.00, konferencijų salė 3.2
Gintauto Vaitoškos knygos „Homoseksualumas: ko nebeleidžiama pasakyti? Psichologiniai, moraliniai, medicininiai ir sociologiniai potraukio tai pačiai gimčiai aspektai“ pristatymas. Dalyvauja knygos autorius G. Vaitoška, kun. br. Arūnas Peškaitis OFM, Giedrius Markevičius.

17.00, Vaikų scenos programa/4 salė/
Leidinio vaikams ,,Bitutė“ personažų susitikimas su skaitytojais. Dalyvauja Laurynas Būda, Bitutė ir jos draugai. 

SEKMADIENIS, vasario 24 d., 11.00, konferencijų salė 5.5
Diskusija „Ką reiškia atminti savo kankinius? Popiežiaus vizito aidai“. Dalyvauja Paulius V. Subačius, Danutė Gailienė, Arūnas Streikus, Ilona Valujevičienė.

Išsamūs pristatymai

Visus katalikiškų leidyklų, žiniasklaidos stendus bei leidinių pristatymus ir diskusijas galima rasti čia: www.vilnensis.lt/katalikiski-leidiniai-ir-susitikimai-vilniaus-knygu-mugeje-2019/

Katalikiškos žiniasklaidos dalyvavimą jubiliejinėje Vilniaus knygų mugėje remia VŠĮ „Aurelijos ir Aurelijaus Rusteikų fondas“.