Katalikiška žiniasklaida laukia jūsų Vilniaus knygų mugėje 2018 !

Netrukus prasidės vienas ryškiausių kultūros įvykių Lietuvoje – Vilniaus knygų mugė 2018.

Labdaros ir paramos fondas „Bažnyčios kronika“ kviečia Jus apsilankyti savo stende, 3 parodų salėje (3.10), kuriame galėsite susitikti ir pabendrauti su katalikiškos žiniasklaidos atstovais.

„Šiais metais mūsų stende nuobodu tikrai nebus, nes parengėme jums net 18 renginių! Renginius planavome pagal tam tikrą koncepciją, atsižvelgdami tiek į Lietuvos, tiek į tikinčiųjų gyvenimo aktualijas. Jau pats pavadinimas „katalikiška žiniasklaida“ sufleruoja, kad čia sutiksite tikinčius žmones, su kuriais galėsite kalbėti ne tik apie knygas, bet ir apie Dievą bei gyvenimą,“ – kvietė „Bažnyčios kronika“ fondo direktorė V. Spangelevičiūtė-Kneižienė.

Fondo „Bažnyčios kronika“ stende Jūsų lauks 13 katalikiškos žiniasklaidos atstovų -  žurnalas „Ateitis“, Bernardinai.lt, VšĮ „Bitutės žurnalas“, UAB „Katalikų pasaulio leidiniai“, VšĮ „Magnificat leidiniai“ ir VšĮ „Magnificat vaikams“, VšĮ „Marijos radijas“, žurnalas „Saleziečių žinios“, Katalikų interneto tarnyba, VšĮ „Gyvieji akmenėliai“ ir žurnalas „Žodis tarp mūsų“, VšĮ Caritas leidykla „Artuma“, žurnalas „Laiškai bičiuliams“, žurnalas „Mylėkite viens kitą“ ir kiti kapucinų leidiniai.

Susitikime Vilniaus mugėje 2018!

Data: 2018 m. vasario 22–25 d.
Vieta: Labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronika“ stendas, 3-ioji parodų salė (3.10), Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

 

Labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronika“ RENGINIŲ PROGRAMA

Vasario 22 d. (ketvirtadienis)

LRT studija, 12 val. Tėvo Stanislovo žinia Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui. Dalyvauja vyskupas Jonas Kauneckas, Regina Galvanauskienė, Jūratė Grabytė, kunigas vienuolis kapucinas Vincentas Tamošauskas (Filmuoja LRT)

Renginiai stende (3.10):

 • 13–15 val. susitikimas su ortodoksų atstovu Egidijumi Stankevičiumi.
 • 15–17 val. susitikimas su Marijos radijo direktoriumi kun. Povilu Narijausku.

Vasario 23 d. (penktadienis)

Salė 3.2, 14 val.Kankinystė vakar, šiandien ir visada? Už ką, vardan ko? Dalyvauja arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, sesuo Nijolė Sadūnaitė, dr. Arūnas Streikus, prof. Paulius V. Subačius.

Salė 3.1, 16 val.Devyni išmanieji pasakojimai apie Kauno bažnyčias. Dalyvauja R. Tamoliūnienė, arkivyskupas L. Virbalas, R. Varsackytė. Organizuoja Kauno apskrities viešoji biblioteka".

Salė 5.5, 16 val. – Algirdo Jurevičiaus knygos „Susipažinkime – esu Teofilius“ pristatymas ir diskusija „Ar įmanoma šiandien įdomiai kalbėti apie šventuosius? Dalyvauja autorius, prof. Paulius V. Subačius, dr. Roma Zajančkauskienė, diak. Darius Chmieliauskas.

Renginiai stende (3.10):

 • 17 val. su skaitytojais bendrauja ir autografus dalija  mons. dr. Algirdas Jurevičius, knygos „Susipažinkime – esu Teofilius“ autorius.
 • 18 val. apie neišsenkantį palaimintojo Teofiliaus Matulionio dvasinį palikimą dalijasi Kauno seserys benediktinės.
 • 19 val. su skaitytojais bendrauja dr. Roma Zajančkauskienė.

Vasario 24 d. (šeštadienis)

Salė 5.5, 11 val. – diskusija Šiuolaikinio vaikų literatūros kūrėjo misija: džiuginti, brandinti, paskatinti mylėti. Dalyvauja: Walter Kostner, dr. Ingrida Gudauskienė, Vilma Banytė, Asta Gustaitienė.

Salė 3.1, 15 val. – diskusija Šventųjų užtariami – prieš šimtmečius ir šiandien. Dalyvauja: kun. dr. Arnoldas Valkauskas, dr. Liudas Jovaiša, kun. Jonas Varaneckas, dr. Sigutė Maslauskaitė-Mažylienė.

Salė 3.1, 19 val. – tiesioginė Marijos radijo laida „Klausk drąsiai“. Dalyvauja: kun. dr. Arnoldas Valkauskas, kun. bažn. t. lic. Virginijus Veprauskas. Laidą veda kun. Povilas Narijauskas.

Renginiai stende (3.10):  

 • 11–13 val. su skaitytojais bendrauja Marijos radijo laidos „Dvasinė ekologija“ vedėja dr. Bronė Gudaitytė.
 • 12–14 val. su skaitytojais bendrauja ir autografus dalija knygos vaikams „Niekada nepasiduok“ autorius Walter Kostner.
 • 13–15 val. su skaitytojais bendrauja mons. teol. lic. Vytautas Grigaravičius.
 • 15–17 val. su skaitytojais bendrauja kun. Povilas Narijauskas ir kun. dr. Vilius Sikorskas.
 • 17–19 val. su skaitytojais bendrauja Marijos radijo laidos „Bažnytinės teisės klausimai“ vedėjas kun. bažn. t. lic. Virginijus Veprauskas.
 • 19 val. su skaitytojais bendrauja ir autografus dalija publicistė, rašytoja, knygos „Gyvenimas kaip klavesino garsai“ autorė, ilgametė „Artumos“ redaktorė Vanda Ibianska.

Vasario 25 d. (sekmadienis)

Renginiai stende (3.10):

 • 11–13 val. su skaitytojais bendrauja Ridas Jasiulionis, autografus dalija aktorė Olita Dautartaitė.
 • 13–15 val. su skaitytojais bendrauja Marijos radijo direktorius kun. Povilas Narijauskas.

Katalikiškos leidyklos taip pat kviečia prie savo atskirų stendų 5 salėje ir į savo RENGINIUS

„ARTUMA“: Susitikime kasmetinėje Vilniaus knygų mugėje!

„KATALIKŲ PASAULIO LEIDINIAI“: kviečia į Vilniaus knygų mugę ir savo naujausių leidinių pristatymus

„MAGNIFICAT“: Renginiai Vilniaus knygų mugėje

 

Tarptautinė Vilniaus knygų mugė – didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse

Mugėje kasmet dalyvauja apie 300 leidyklų iš Lietuvos ir užsienio šalių, mugę per keturias dienas aplanko daugiau nei 60 tūkstančių lankytojų. Mugės metu vyksta knygų pristatymai, susitikimai su Lietuvos ir užsienio rašytojais, veikia meno parodos, kūrybinė studija „Tu gali sukurti knygą“, diskusijų klubas, įrengiamos televizijos ir radijo studijos, vyksta filmų peržiūros Knygos kino salėje, poezijos skaitymai Literatų svetainėje, šurmuliuoja bukinistų pasažas, kuriame parduodamos senų ir retesnių leidimų knygos, garso įrašai.