Vilniuje vyko antrasis katalikiškos žiniasklaidos atstovų susitikimas, skirtas pasirengti Vilniaus knygų mugei 2018

2018 m. vasario 7 dieną Labdaros ir paramos fondas „Bažnyčios kronika“ sukvietė katalikiškos žiniasklaidos atstovus į darbinį susitikimą, kurio metu buvo aptariami pasiruošimo darbai Tarptautinei Vilniaus knygų mugei 2018. Susitikimui vėl svetingai savo namų duris atvėrė Lietuvos Vyskupų Konferencijos sekretoriatas.

 

Gaila, kad nuotraukos menkai atspindi darbinę nuotaiką, kuri tvyrojo šiame susirinkime. Jo metu netrūko nei sutelkto darbo, nei vis pasigirstančio juoko. Ir nežinia, kas palaikė tokią darbinę nuotaiką – netikėtai pasirodžiusi saulė ar br.Vincento Tamašausko OFM Cap pokštai „pagardinti“ ekologiškais lašinukais, kuriais jis vaišino susirinkusius kolegas.  

„Apsilankę Vilniaus knygų mugėje, užsukite į Labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronika“ stendą. Šiais metais knygų mugės svečiams siūlome net 18 įvairiausių renginių! Mes jus kviečiame bendrystei, pasikalbėti ne tik apie Dievą, bet ir apie gyvenimą,“ – sakė fondo direktorė Vaida Spangelevičiūtė-Kniežienė.

Mugė vyks: 2018 m. vasario 22–25 d.
Vieta: Labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronika“ stendas, 3 parodų salė, Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Bendrame „Bažnyčios kronikos“ stende planuoja dalyvauti 13 katalikiškos žiniasklaidos atstovų:  VšĮ „Ateities leidybos centras“ / žurnalas „Ateitis“, Bernardinai.lt, VšĮ „Bitutės žurnalas“, UAB „Katalikų pasaulio leidiniai“, VšĮ „Magnificat leidiniai“ ir VšĮ „Magnificat vaikams“, VšĮ „Marijos radijas“, žurnalas „Saleziečių žinios“, Katalikų interneto tarnyba, VšĮ „Gyvieji akmenėliai“ ir žurnalas „Žodis tarp mūsų“, VšĮ Caritas leidykla „Artuma“, žurnalas „Laiškai bičiuliams“, žurnalas „Mylėkite viens kitą“ ir kiti kapucinų leidiniai.